Іспанським бізнесменам притаманні такі риси, як відвертість, щирість, почуття гумору. Але у справах вони кваліфіковані і серйозні партнери.

Бізнесмени, як і в багатьох інших країнах, вважають за краще, щоб переговори дуже велися між особами рівними по своєму положенню в діловому світі або суспільстві.

Знайомство відбувається за загальноприйнятими правилами: рукостискання і обмін візитними картками.

Переговори традиційно починаються з обговорення таких тем, як погода, спорт, місцеві визначні пам’ятки і т. д. Іспанці відрізняються багатослівністю і ділові переговори часто затягуються. Треба бути до цього готовими.

В Іспанії існує певна умовність при обміні подарунків. Дуже дорогий подарунок може бути розцінений як хабар і зіпсувати відносини.

Діловим жінкам, охочим справити враження на іспанців, рекомендується поєднувати в одязі чорне з білим або чорне з червоним.

У неофіційній бесіді уникайте торкатися особистого життя свого або співбесідників, а також іспанської громадянської війни і правління Франка. Якщо ви не в захваті від кориди, не говоріть про це іспанцям.

Готуватися до поїздки потрібно з урахуванням того, який саме регіон ви збираєтеся відвідати. В кожній з сімнадцяти іспанських провінцій — свої специфічні традиції.