Корейські бізнесмени зазвичай доброзичливі, привітні та гостинні. В той же час вони віддають перевагу встановленню ділових контактів із знайомими партнерами. Тому не варто сподіватися, що південнокорейська фірма почне з вами ділові відносини, відгукнувшись на вашу письмову пропозицію і контакт може бути встановлений тільки при особистій зустрічі. Влаштувати її краще всього через посередника, добре знайомого з вашим потенційним партнером. І надалі, в процесі співпраці пам’ятайте, що навіть незначні, чисто технічні питання корейці прагнуть вирішувати в особистій бесіді, не задовольняючись ні телефоном, ні іншими засобами зв’язку.

При першій зустрічі з корейськими бізнесменами, обмінявшись візитними картками, уточніть його прізвище. Ви повинні обов’язково дати партнеру по зустрічі свою візитку картку: відсутність візитної картки у іноземного партнера корейці розцінюють як неповагу. У вашій візитній картці партнера цікавитимуть не стільки ім’я і прізвище, скільки ваша посада і відомість (авторитет) фірми, яку ви представляєте.

Слід відмітити, що атмосфера дружелюбності на переговорах з корейськими партнерами ще не означає, що досягти домовленості буде легко.

Корейські підприємці — жорсткі партнери. І хоча переговори вони починають, як того вимагає традиційна мораль, з обговорення другорядних питань, цю частину зустрічі вони не затягують і швидко переходять до обговорення головного. Вони не люблять туманних виразів і двозначності. Якщо ви скажете, що якесь питання потребує подальшого вивчення, то корейські партнери сприймуть його не як готовність вирішити це питання в майбутньому, а як відмову від нього вирішувати на даному етапі. А їх цікавлять, перш за все, безпосередні результати даних переговорів.

Вислови корейських бізнесменів на переговорах відрізняються ясністю і чіткістю. Але відкрито критикувати позицію партнера не прийнято. Корейці не йдуть на відкриту конфронтацію із співбесідником і не люблять, коли їх партнери відверто виражають свою незгоду. Якщо під час вашої мови корейські партнери кивають головами, це не значить, що вони з вами згодні. Вони просто бояться показатися неввічливими.

Корейці строго дотримують вимоги до одягу для ділових людей: чоловікам вважається доцільним строгий костюм, зазвичай з білою сорочкою і неяскравою краваткою; жінкам — строге плаття. Жінки у жодному разі не повинні з’являтися на ділових зустрічах з корейцями у штанах.

Корейські бізнесмени — представники корейських компаній надзвичайно дисципліновані, вони ні на крок не відступають від вказівок своїх керівників, які були отримані (погоджені) до початку переговорів. І якщо в переговорах не бере участь керівник, який має право приймати рішення, переговори можуть затягнутися на термін погодження нових умов договору. Тому бажано під час переговорів не замінювати умов і не висувати нових положень до попередньо відомих вашим партнерам.